Szukaj w serwisie

Kraków - BEST WESTERN PREMIER****


Best Western Premier Kraków****

ul. Opolska 14a, 31-323 Kraków

Poszukują Państwo wygodnego, eleganckiego, zlokalizowanego w Krakowie hotelu? Zależy Państwu na bogatym zapleczu gastronomicznym, wykwalifikowanej, profesjonalnej obsłudze, pomocy concierge, dostępności basenu, SPA czy sauny? Znamy odpowiedź na powyższe pytania. Jest nią Best Western Premier. Nasz hotel umiejscowiony jest w niedalekiej odległości od centrum, 10 km od lotniska Kraków-Balice. Lokalizacja ta pozwala na bezproblemowy dojazd do wielu miejsc za pośrednictwem środków transportu publicznego. Jest również wygodna dla pieszych, pragnących poznać miasto i krakowskie zabytki.

Best Western to hotele, które od ponad 50 lat proponują swoim gościom noclegi na najwyższym poziomie. Jako członkowie największej, renomowanej sieci hotelowej na świecie, stawiamy przede wszystkim na zadowolenie Klienta, dlatego wszystkie działania kierujemy w stronę topowych standardów. Jako pierwszy w Polsce hotel w grupie, otrzymaliśmy określenie „Premier”, świadczące o obecności w jakościowej czołówce. Korzystając z naszych usług mogą być Państwo pewni, że dołożymy wszelkich starań, by Państwa pobyt w naszych murach był zgodny z oczekiwaniami. Pragniemy sprawić, by nocleg w naszym hotelu kojarzył się Państwu z wygodą, wywoływał pozytywne emocje. Dlatego też wszystkie pokoje, którymi dysponujemy, są dźwiękoszczelne i klimatyzowane. Ich wyposażenie składa się z dostępu do Internetu i TV z „kablówką”.

Przestronne oraz eleganckie wnętrza restauracji hotelowej Impresja zachęcają gości z całego świata do zorganizowania spotkania biznesowego przy wyśmienitym śniadaniu, romantycznej kolacji lub relaksu przy lekkim lunchu.

Nasza gastronomia słynie z serwowania pysznych dań kuchni polskiej oraz międzynarodowej - nasze smaki to połączenie tego co najlepsze w kuchni tradycyjnej z nutą nowoczesności.

Impresja to jeden z najlepszych adresów na kulinarnej mapie Krakowa - serdecznie zapraszamy.

Podane ceny mogą ulec zmianie.

W przypadku refaktury kosztu noclegów, do podanych cen należy doliczyć 8%VAT.

Telefony do korporacji taksówkowych:

  • MPT Radio Taxi Sp. z o.o. 012 96 63
  • City-Taxi Sp. z o.o. 012 9621
  • Expres-Taxi Stowarzyszenie Taksówkarzy 012 9629
  • Radio Taxi 919 Sp. z o.o. Centrala 012 9191


Rozkład jazdy PKP http://www.pkp.pl/
Rozkład jazdy Intercity http://www.intercity.pl/

 
Skontaktuj się z nami Kontakt 22 460 46 00
Zarejestruj się na szkolenie Rejestracja na szkolenia
Zobacz nas na Facebooku Zobacz naszą stronę na Facebooku
Zobacz nas na YouTube Zobacz nasz kanał na YouTube
 
Poleć tą stronę w Google