Szukaj w serwisie

Nasza oferta dla Ciebie

Oferta Pracy - Specjalista/ka ds. Organizacji szkoleń i doradztwa

“Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali:
nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają.”
  Richard M. Devos

Szukasz pracy pełnej wyzwań i ciekawych doświadczeń?

Dołącz do nas i pracuj wśród ekspertów i pasjonatów, a każdy dzień będzie dla Ciebie czymś zupełnie nowym!

Zakres obowiązków:

  • Organizacja i obsługa szkoleń dla przedsiębiorstw,
  • Kontakty z klientami biznesowymi i trenerami (mailowe i bezpośrednie),
  • Przygotowanie materiałów szkoleniowych opracowanych przez trenerów,
  • Koordynacja projektów wdrożeniowo - doradczych,
  • Wsparcie w innych bieżących projektach związanych z realizacją szkoleń oraz ich promocją.

Czego możesz się nauczyć?

  • Profesjonalnej obsługi klienta,
  • Efektywnej organizacji pracy własnej,
  • Pracy przy dużych projaktach,
  • Samodzielności w działaniu,
  • Znajomości pakietu Office w stopniu zaawansowanym,
  • Współpracy z kreatywnym zespołem,
  • Negocjacji z pozycji zakupowej,
  • Zdobyć doświadczenie związane z organizacją projektów szkoleniowych, wdrożeniowych, doradczych, event’ów.

Oferujemy:

  • Pracę na 3 miesięczny okres próbny (z możliwością zatrudnienia po okresie 3 miesięcy na samodzielnym stanowisku),
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Uczestnictwo w oferowanych przez nas szkoleniach,
  • Pracę w młodym, przyjaznym zespole nastawionym na wspólną realizację celów,
  • Możliwość podróżowania po Polsce.

Wymagania:

  • Wysoka kultura osobista, otwartość, kreatywność i konsekwencja w działaniu,
  • Elastyczności, samomotywacja i chęć do nauki,
  • Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych,
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Power Point, MS Word, MS Excel,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B.

Mile widziane doświadczenie:

  • w branży szkoleniowej bądź w działach personalnych/szkoleniowych,
  • marketingowe oraz znajomość portali społecznościowych,
  • w pracy przy projektach unijnych,
  • w przygotowaniu i realizacji przetargów,
  • podstawowe znajomości programów graficznych.

CV ze zdjęciem i LM prosimy przesyłać w temacie wpisując nazwę stanowiska na adres praca@progressproject.pl

Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pracuj z nami jako:
Pracownicy Progress Project

Skontaktuj się z nami Kontakt 22 460 46 00
Zarejestruj się na szkolenie Rejestracja na szkolenia
Zobacz nas na Facebooku Zobacz naszą stronę na Facebooku
Zobacz nas na YouTube Zobacz nasz kanał na YouTube

Poleć tą stronę w Google