Szukaj w serwisie

Nasza oferta dla CiebieNajwyższa jakość Progress Project to standard. Potwierdzona przez DEKRA Certification.

 

 

Szanowni Państwo, 

z przyjemnością informujemy, że w dniu 21 listopada 2012r. pozytywnie przeszliśmy audyt certyfikacyjny Systemu Zarządzania Jakością według normy ISO 9001:2008. Audyt został przeprowadzony przez przedstawicieli jednej z największych na świecie firm zajmujących się certyfikacją ISO - DEKRA Certification Sp. z o.o..

DEKRA Certification jest częścią międzynarodowego koncernu DEKRA SE z siedzibą w Stuttgarcie, światowego lidera w dziedzinie usług dla przemysłu, certyfikacji systemów zarządzania, badań wyrobów, odbiorów technicznych, rzeczoznawstwa, nadzorów inwestycyjnych i rozwoju personelu.

DEKRA Certification w Polsce obecna na rynku już od 10 lat jest bezstronną i niezależną w decyzjach, jednostką certyfikacyjną zajmującą czołową pozycję na polskim rynku certyfikacji.

 

 

 
Certyfikat ISO 9001:2008 Dekra
 
 
 
 

Zmieniamy się na lepsze

 

Dysponując szerokim doświadczeniem w obszarze szkoleń, zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dla przedsiębiorstwa, aby szkolenie było efektywne, nie zaś było jedynie szablonowym wykładem, który nie przynosi wymiernych efektów. Dlatego, na Państwa życzenie do szkolenia zamkniętego mogą zostać dołączone elementy, które w znacznym stopniu poprawią jego efektywność.

Analiza potrzeb
Przygotowanie do realizacji projektu powinno odbyć się w oparciu o profesjonalną analizę potrzeb szkoleniowych, przeprowadzoną przez wykwalifikowanego eksperta, aby stworzyć podstawy do badania efektywności i skuteczności projektu szkoleniowego. Na tej podstawie zostanie przygotowany uszczegółowiony program szkolenia, zgodny z Państwa zapotrzebowaniem.

Pre– i post testy
Dzięki przeprowadzeniu badania przyrostu wiedzy uczestników mogą Państwo:

 • zidentyfikować luki szkoleniowe w danym obszarze,
 • uzyskać kierunek rozwoju wiedzy i umiejętności uczestników szkolenia,
 • zdiagnozować rozbieżność między stanem obecnym a pożądanym w najważniejszych obszarach.

Praktyczne szkolenie
Badania dotyczące uczenia się i pamięci dowiodły, że zapamiętujemy 10% tego, co czytamy, 20% tego, co słyszymy i 30% tego, co zobaczymy. Połączenie tych trzech kanałów odbioru informacji pozwala zwiększyć skuteczność zapamiętywania do 70 - 80%. Dlatego podczas szkoleń, a w szczególności przy omówieniach wykorzystujemy prezentacje oraz prezentujemy schematy zachodzących procesów. Każdą treść merytoryczną wspieramy także praktycznymi ćwiczeniami.

Raport
Raport podstawowy zbudowany jest w oparciu o specjalnie przygotowane ankiety satysfakcji oraz pre- i post- testy (na życzenie Klienta w wersji tradycyjnej lub elektronicznej).
Opcjonalnie na zamówienie Klienta przygotowujemy raport rozszerzony - zbudowany w oparciu o specjalnie przygotowane narzędzia adekwatne do danego projektu jak np.:

 • audyty,
 • kontakt uczestników z trenerem po szkoleniu (1-3 miesiące po szkoleniu),
 • obserwacje i analizy doradców/trenerów,
 • ankiety (w tym e-ankiety pozwalające na stały kontakt z uczestnikami szkolenia – przed, podczas i po szkoleniu),
 • wywiady i konsultacje,
 • Follow – Up.

Profesjonalna organizacja
Nasze szkolenia są wyjątkowe nie tylko ze względu na zakres merytoryczny, ale również ze względu na profesjonalne przygotowanie organizacyjne. Zapewniamy pomoc przy rezerwacji sal, noclegów, wyżywienia, sprzętu konferencyjnego. Na Państwa życzenie zapewniamy opiekuna szkolenia, który od początku do końca dba o prawidłową organizację, również w miejscu odbywania się szkolenia.
Naszą szeroką ofertę szkoleniową możemy uzupełnić o eventy, zabawy integracyjne, outdoor oraz team building.

Sale szkoleniowe w Warszawie
Miło nam poinformować, iż w związku z otwarciem nowego Centrum Szkoleniowego Progress Project w przypadku realizacji szkolenia zamkniętego na terenie Warszawy, proponujemy zorganizowanie spotkania w naszych salach szkoleniowych.
Oferta obejmuje:

 • udostępnienie odpowiednio przygotowanej sali szkoleniowej wraz z wyposażeniem (GRATIS przy organizacji szkolenia przez Progress Project),
 • organizację przerw kawowych oraz lunchu,
 • opieka organizatora (w tym: rezerwacja noclegów dla trenera i grupy, przygotowanie odpowiedniego sprzętu i materiałów, opieka podczas szkolenia),
 • koordynacja transportu uczestników szkolenia -> hotel -> sale szkoleniowe -> kolacje na mieście > imprezy wieczorne -> aktywne atrakcje (gokardy, quady, kręgle itp. w najciekawszych miejscach w mieście).

Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą szkoleń zamkniętych: http://szkolenie.progressproject.pl/

 
Skontaktuj się z nami Kontakt 22 460 46 00
Zarejestruj się na szkolenie Rejestracja na szkolenia
Zobacz nas na Facebooku Zobacz naszą stronę na Facebooku
Zobacz nas na YouTube Zobacz nasz kanał na YouTube
 
Poleć tą stronę w Google