Szukaj w serwisie

Nasza oferta dla Ciebie


Szkolenia z Maciejem Orłosiem

 

 

Maciej Orłoś szkolenie w Progress Project

 

 

Maciej Orłoś prowadzi szkolenia z zakresu autoprezentacji i wystąpień pubicznych oraz treningi medialne. Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń Maciej Orłoś zbierał od 1999 roku. w kilkuset szkoleniach, głównie dla ludzi biznesu.

Maciej Orłoś - Aktor, dziennikarz, prezenter telewizyjny. Właściciel rekordu Polski w kategorii „najdłuższe prowadzenie telewizyjnego programu informacyjnego w Polsce po 1989 roku”. Najbardziej rozpoznawalny jako gospodarz Teleexpressu, z którym związany jest od 1991 roku. Pomysłodawca i prowadzący wielu programów telewizyjnych. Społecznik i animator kultury. Widzowie darzą go wielkim zaufaniem i cenią za zaangażowanie, z jakim prowadzi swoje programy. Maciej Orłoś, oprócz regularnego prowadzenia Teleexpressu ma na koncie wiele innych dokonań dziennikarskich. Był m.in. współpomysłodawcą oraz prowadzącym cykle programów Oko w oko i A to Polska właśnie!, Trochę kultury, Pociągu do kultury. Od września 2008 do lipca 2009 prowadził teleturniej 300 procent normy. W latach 2001-2007 podawał wyniki polskiego głosowania podczas konkursu Eurowizji. Prowadził festiwale w Opolu i Sopocie oraz galę 50-lecia TVP. 

Maciej Orłoś - Trener Progress Project Szkolenia i Doradztwo

 

Czytaj więcej  >>

Nowość! HR Cafe - Wystąpienia biznesowe - działaj skutecznie i z satysfakcją"

Zapraszamy na wyjątkową edycję „HR Cafe - Cyklu biznesowo-towarzyskich spotkań z ekspertem”, której prowadzącym będzie Pan Maciej Orłoś -  znany prezenter telewizyjny i ekspert w dziedzinie Autoprezentacji i wystąpień publicznych.  

Zapisz się!

Czytaj więcej  >>

 
Skontaktuj się z nami Kontakt 22 460 46 00
Zarejestruj się na szkolenie Rejestracja na szkolenia
Zobacz nas na Facebooku Zobacz naszą stronę na Facebooku
Zobacz nas na YouTube Zobacz nasz kanał na YouTube
 
Poleć tą stronę w Google